FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

Firma

„CASMET-SYSTEM” – to firma działająca na rynku polskim i zagranicznym od 1995 r. Realizujemy zamówienia pojedyncze, prototypowe i seryjne. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą. Nasi konstruktorzy i projektanci każdą wizję zamienią w dzieło sztuki.

Oferujemy kompleksową obsługę: od wykonania prototypów, poprzez wdrożenie produkcji, lakierowanie (malowanie) proszkowe, pakowanie i przygotowanie do spedycji.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe doświadczenia. Z satysfakcją i sukcesem współpracujemy z firmami projektowymi, fabrykami, koncernami i małymi przedsiębiorstwami.

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji stelaży metalowych do biurek, mebli biurowych, hotelowych, stelaży reklamowych, regałów sklepowych, stojaków ekspozycyjnych i reklamowych, standów, stelaży do łóżek hotelowych, podstaw i nóg do stołów, uchwytów na komputer, osłon perforowanych, nóżek meblowych, wsporników półek z blachy, elementów metalowych wyposażenia sklepów, zaczepów, lekkich konstrukcji spawanych, elementów wyposażenia wnętrz.

Ważną dziedzina jest produkcja obudów metalowych i innych elementów z blachy, profili i rur do wielu gałęzi przemysłu takich jak elektronika, telekomunikacja, energetyka, reklama, medycyna, i inne.

Produkujemy obudowy zasilaczy, wyświetlaczy, ekranów dotykowych, infokiosków, pulpitów, obudowy maszyn, obudowy sterowników dla fotowoltaniki, płyty czołowe, osłony perforowane i różnego rodzaju wsporniki, uchwyty, zaczepy, stojaki i inne detale metalowe.

Posiadamy własna lakiernię proszkową.

Stan naszych magazynów pozwala na szybką realizację zamówień – na stanie posiadamy rury, profile, pręty, blachy.

Dla potrzeb indywidualnych realizacji sprowadzimy konieczne materiały.

PROJEKTOWANIE

Mamy zespół konstrukcyjno-technologiczny wyposażony w profesjonalne programy projektowe.

Zlecenia dla naszych klientów realizujemy poczynając od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych poprzez projektowanie, doradztwo, wykonanie prototypów i zdrożenie do produkcji seryjnej.

Jesteśmy fabryką na zamówienie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wyrobów z blachy, rur, profili stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, ocynkowanych, alucynkowych oraz aluminiowych.

Pamiętaj CASMET-STYSTEM produkuje na zamówienie szeroką gamę produktów z blach, rur, profili, prętów i tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria realizacji

zobacz więcej