FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

STELAŻE METALOWE DO STOŁÓW I BIUREK

Stelaż ST01 to stelaż wykonany z ramy z profila 40×25 oraz czterech nóg o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Stelaż posiada stopki poziomujące w zakresie 20 mm. Stelaż może być wykonany w wersji skręcanej lub spawanej. Do stelaża ST01 można zastosować nogi okrągłe fi 50 lub fi 60, lakierowane proszkowo lub chromowane. Można również zastosować nogi o przekroju kwadratowym: 30×30, 40×40, 50×50 lub 60×60 mm lakierowane proszkowo.

Stelaż ST01 z czterema nogami można zastosować do blatów o maksymalnym wymiarze 2000×1200 mm. W przypadku innych wymiarów blatów można zastosować stelaż dwuramowy sześcionogowy na bazie stelaża ST01. Takie rozwiązanie pozwala na wykonanie stelaża do dowolnej wielkości blatu.

Stelaż posiada standardową wysokość 720 mm. Możemy wykonać dowolną wysokość nogi, zgodnie z potrzebami zamawiającego.

Stelaż ST02 to stelaż wykonany z ramy z profila 40×25 oraz czterech nóg o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Stelaż posiada regulator wysokości w zakresie 100 mm. Regulator wysokości znajduje się w dolnej części nogi. Regulacja polega na wykręcaniu śruby regulacyjnej, która znajduje się w osłonce zwanej skarpetką. Stelaż może być wykonany w wersji skręcanej lub spawanej. Do stelaża ST02 można zastosować nogi okrągłe fi 50 lub fi 60, lakierowane proszkowo lub chromowane. Można również zastosować nogi o przekroju kwadratowym 50×50 lakierowane proszkowo. Proponujemy również inne rozwiązanie regulacji: stelaż ST02 na nogach LUNAR. W nogach LUNAR jest regulacja w zakresie 250 mm i polega na wykręcaniu rury fi 50 z rury fi 60. Regulacja znajduje się w połowie wysokości nogi.

Stelaż ST02 na czterech nogach można zastosować do blatów o maksymalnym wymiarze 2000×1200 mm. W przypadku innych wymiarów blatów można zastosować stelaż dwuramowy sześcionogowy na bazie stelaża ST02. Takie rozwiązanie pozwala na wykonanie stelaża do dowolnej wielkości blatu.

Stelaż posiada standardową wysokość 720 mm + 100 mm regulacji. Możemy wykonać dowolną wysokość nogi, zgodnie z potrzebami zamawiającego – ograniczony jest jedynie zakres regulacji.

Galeria realizacji

zobacz więcej