Casmet-System - z metalu z pasją

Casmet System

CASMET-SYSTEM– to polski producent elementów z blach, rur i profili działający na rynku od ponad 30 lat.

 

Realizujemy zamówienia pojedyncze, prototypowe i seryjne. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą. Nasz zespół konstrukcyjno-technologiczny wyposażony w profesjonalne programy projektowe chętnie podejmie się wykonania prototypów i wdroży je do produkcji. Doradzimy jak rozwiązać problemy techniczne w realizacji
projektu by finalnie stworzyć produkt szyty na miarę potrzeb Klienta.

 

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji: stelaży metalowych do biurek, stelaży reklamowych, stołów przemysłowych, stołów do pakowania i logistyki, regałów sklepowych, stojaków ekspozycyjnych i reklamowych, standów, podstaw i nóg do stołów, uchwytów na komputer, osłon perforowanych, nóżek meblowych, wsporników półek z blachy, elementów metalowych wyposażenia sklepów, zaczepów, lekkich konstrukcji spawanych, elementów wyposażenia wnętrz, konstrukcji loftowych, elementów metalowych do elektroniki,
telekomunikacji i innych…

 

Produkujemy obudowy zasilaczy, wyświetlaczy, wpłatomatów, ekranów dotykowych, infokiosków, pulpitów, obudowy maszyn, obudowy sterowników dla fotowoltaiki, płyty czołowe, osłony perforowane i różnego rodzaju wsporniki, uchwyty, zaczepy, stojaki i inne detale metalowe.

 

Zapraszamy do współpracy!

Działamy 33 lata na polskim rynku

Współpracujemy z branżą: logistyczną, elektroniczną, elektrotechniczną, medyczną, reklamową, telekomunikacyjną
firmami wyposażającymi biura sklepy i hotele,
firmami wyposażającymi laboratoria i obiekty przemysłowe,
architektami wnętrz……

Z chęcią Ci pomożemy

Działamy kompleksowo –u nas zamówisz detale od projektu, poprzez produkcję, malowanie proszkowe i zapakowanie gotowych wyrobów. Zlecenia dla naszych klientów realizujemy poczynając od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych poprzez projektowanie, doradztwo, wykonanie prototypów i wdrożenie do produkcji seryjnej.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania.

obudowa min

Odpowiadamy na potrzeby rynku

Ważną dziedziną jest produkcja obudów metalowych i innych elementów z blachy, profili i rur do wielu gałęzi przemysłu takich jak elektronika, telekomunikacja, energetyka, reklama, medycyna, i inne.

 

Produkujemy obudowy do zasilaczy, wyświetlaczy, ekranów dotykowych, infokiosków, pulpitów, obudowy maszyn, obudowy sterowników dla fotowoltaiki, płyty czołowe, osłony perforowane i różnego rodzaju wsporniki, uchwyty, zaczepy, stojaki, meble antystatyczne ESD, stoły montażowe, wózki ESD, stoły do pakowania, stoły monterskie ESD, biurka ESD i inne detale metalowe.

 

Stan naszych magazynów pozwala na szybką realizację zamówień.

DJI 0875 scaled

Również projektujemy!

Mamy zespół konstrukcyjno-technologiczny wyposażony w profesjonalne programy projektowe.

Zlecenia dla naszych klientów realizujemy poczynając od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych poprzez projektowanie, doradztwo, wykonanie prototypów i wdrożenie do produkcji seryjnej.

Jesteśmy polskim producentem docenianym przez profesjonalistów, którzy potrzebują wyrobów z blachy, rur, profili stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, ocynkowanych, alucynkowych oraz aluminiowych.

CASMET-STYSTEM produkuje na zamówienie szeroką gamę produktów z blach, rur, profili, meble ESD, stoły antystatyczne, meble przemysłowe, stoły laboratoryjne.

Zapraszamy do współpracy!

Projektujemy min scaled
DJI 0890 scaled
location

Lokalizacja

PPHU CASMET-SYSTEM Józef Małecki

 

Łubna, ul. Bażantów 1

 

05-532 Baniocha

mail 1

Napisz do nas

Możesz skontaktować się z nami, wypełniając formularz kontaktowy.

phone 1

Zadzwoń do nas

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.