FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

FABRYKA

wyrobów z blach, rur i profili

prototypy wdrożenia produkcja

STELAŻE T-KSZTAŁTNE

  1. Stelaże ART to rodzina stelaży T-kształtnych, wykonanych z profili prostokątnych i owalnych oraz blachy. Stelaże ART posiadają pionowy kanał kablowy. Całość lakierowana proszkowo. Stelaże posiadają poziomowanie w zakresie 20 mm. W rodzinie stelaży ART proponujemy: ART 1, ART 3,  ART 4, ART 5 oraz  ART 6.

Każdy stelaż ART może być wykonany w wersji standardowej – z niesymetrycznie umieszczonym elementem pionowym, lub w wersji symetrycznej – do stołów konferencyjnych, ław, stolików kawowych.

Niektóre stelaże ART można wykonać w wersji z noga środkową – do długich blatów.

  1. Stelaż MARS – stelaż wykonany z blachy i profili owalnych. Posiada pionowy kanał kablowy. Lekki i estetyczny stelaż, spełniający podstawowe zadania w biurkach np. pracowniczych. Występuje w wersji standardowej – z przesuniętym elementem pionowym względem dolnej belki lub w wersji symetrycznej. Posiada zakres poziomowania w zakresie 20 mm.
  2. Stelaż IMPRESJA – jedyny stelaż, który występuje jedynie w wersji symetrycznej z uwagi na tłoczoną, symetryczną dolną łapę. Bardzo elegancki – łagodne linie i tłoczona łapa dolna sprawiają, że stelaż nadaje wnętrzu wyjątkowego smaku. Stelaż posiada poziomowanie w zakresie 20 mm – stopka poziomująca jest chromowana. Stelaż IMPRESJA wyposażony jest w pionowy kanał kablowy. Występuje w dwóch wersjach: IMPRESJA 1 – blacha osłonowa pionu jest gładka i IMPRESJA 2 – blacha osłonowa posiada wzdłużne przetłoczenie co nadaje jej dodatkowej estetyki.

Stelaż IMPRESJA to jedyny stelaż, który może być wyposażony w dolną łapę chromowaną – pozostałe elementy stelaża są lakierowane proszkowo.

Stelaż IMPRESJA występuje w wersji ze skokową regulacją wysokości.

Galeria realizacji

zobacz więcej